У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Арматнів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Арматнів:

Поточний розклад електричок Рівне - Арматнів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 47 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Арматнів о 09 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6361 сполученням Здолбунів-Пас. - Луцьк, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Рівне і Арматнів цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Великий Олексин(21.03), Грабів(21.21), Новостав(21.38), Пальче(22.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Арматнів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Арматнів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Арматнів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Арматнів – 21.7 км. Ціна квитка на електричку Рівне Арматнів складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354* Здолбунів Ковель 08.47
Рівне
09.58
Арматнів
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 15.17
Рівне
16.30
Арматнів
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 20.57
Рівне
22.12
Арматнів
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Арматнів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Арматнів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Арматнів — Рівне