У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Арматнів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Арматнів:

Актуальний розклад електричок по станції Арматнів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Арматнів з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 27 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Звірів, Пальче. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Арматнів відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луцьк - Здолбунів-Пас., Здолбунів-Пас. - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Арматнів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 05.11 1 хв  05.12 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 10.05 1 хв  10.06 Курсує щоденно - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 16.07 1 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 16.26 1 хв  16.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Арматнів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Арматнів