У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Великий Олексин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Великий Олексин:

Поточний розклад електричок Рівне - Великий Олексин включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 47 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Великий Олексин о 08 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6361 сполученням Здолбунів-Пас. - Луцьк, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Рівне і Великий Олексин цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Великий Олексин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Великий Олексин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Великий Олексин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Великий Олексин – 3.9 км. Ціна квитка на електричку Рівне Великий Олексин складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354 Здолбунів Ковель 08.47
Рівне
08.52
Великий Олексин
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 15.13
Рівне
15.19
Великий Олексин
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6361* Здолбунів Луцьк 21.02
Рівне
21.08
Великий Олексин
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Великий Олексин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Великий Олексин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Великий Олексин — Рівне