У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Великий Олексин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Великий Олексин:

Актуальний розклад електричок по станції Великий Олексин містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Великий Олексин з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 16 хв до пункту призначення Здолбунів-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Обарів, Рівне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Великий Олексин відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луцьк - Здолбунів-Пас., Здолбунів-Пас. - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Великий Олексин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 15.18 1 хв  15.19 Курсує щоденно - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Великий Олексин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Великий Олексин