У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Здолбунів-Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Здолбунів-Південний:

Поточний розклад електричок Рівне - Здолбунів-Південний включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Здолбунів-Південний о 18 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Рівне і Здолбунів-Південний цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Дворецька(17.48), Здолбунів-Пас.(18.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Здолбунів-Південний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Здолбунів-Південний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Здолбунів-Південний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Здолбунів-Південний – 14.3 км. Ціна квитка на електричку Рівне Здолбунів-Південний складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6286 Рівне Шепетівка 17.46
Рівне
18.15
Здолбунів-Південний
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Здолбунів-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Здолбунів-Південний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів-Південний — Рівне