У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Південний - Рівне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів-Південний - Рівне:

Поточний розклад електричок Здолбунів-Південний - Рівне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 17 хв зі станції Здолбунів-Південний і прибуває на станцію Рівне о 16 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6285 сполученням Шепетівка - Рівне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Здолбунів-Південний і Рівне цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Здолбунів-Пас.(16.23), Дворецька(16.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів-Південний - Рівне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів-Південний Рівне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів-Південний - Рівне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів-Південний та Рівне – 20.2 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів-Південний Рівне складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6283 Шепетівка Рівне 10.25
Здолбунів-Південний
10.54
Рівне
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6285 Шепетівка Рівне 16.17
Здолбунів-Південний
16.46
Рівне
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів-Південний -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Південний — Рівне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рівне — Здолбунів-Південний