У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогозянка - Чорноглазівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогозянка - Чорноглазівка:

Поточний розклад електричок Рогозянка - Чорноглазівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 51 хв зі станції Рогозянка і прибуває на станцію Чорноглазівка о 21 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6145-6146 сполученням Харків-Пас. - Золочів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Рогозянка і Чорноглазівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогозянка - Чорноглазівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогозянка Чорноглазівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогозянка - Чорноглазівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогозянка та Чорноглазівка – 6.0 км. Ціна квитка на електричку Рогозянка Чорноглазівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогозянка -Чорноглазівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогозянка — Чорноглазівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чорноглазівка — Рогозянка