У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогинці - Григорівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогинці - Григорівка:

Поточний розклад електричок Рогинці - Григорівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 26 хв зі станції Рогинці і прибуває на станцію Григорівка о 15 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6935 сполученням Ромни - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями Рогинці і Григорівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Матлахове(05.51), 39 Км(06.31), 25 Км(06.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогинці - Григорівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогинці Григорівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогинці - Григорівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогинці та Григорівка – 46.0 км. Ціна квитка на електричку Рогинці Григорівка складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6935 Ромни Бахмач 05.42
Рогинці
07.08
Григорівка
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 14.26
Рогинці
15.39
Григорівка
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6933 Ромни Бахмач 20.56
Рогинці
22.10
Григорівка
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогинці -Григорівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогинці — Григорівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Григорівка — Рогинці