У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогинці - Рубанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогинці - Рубанка:

Поточний розклад електричок Рогинці - Рубанка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 56 хв зі станції Рогинці і прибуває на станцію Рубанка о 21 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6935 сполученням Ромни - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 5 хв. Між станціями Рогинці і Рубанка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Матлахове(05.51), 39 Км(06.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогинці - Рубанка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогинці Рубанка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогинці - Рубанка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогинці та Рубанка – 33.0 км. Ціна квитка на електричку Рогинці Рубанка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6935 Ромни Бахмач 05.42
Рогинці
06.47
Рубанка
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 14.26
Рогинці
15.20
Рубанка
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6933 Ромни Бахмач 20.56
Рогинці
21.49
Рубанка
53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогинці -Рубанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогинці — Рубанка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рубанка — Рогинці