У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогинці - Талалаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогинці - Талалаївка:

Поточний розклад електричок Рогинці - Талалаївка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 26 хв зі станції Рогинці і прибуває на станцію Талалаївка о 14 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6935 сполученням Ромни - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Рогинці і Талалаївка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогинці - Талалаївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогинці Талалаївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогинці - Талалаївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогинці та Талалаївка – 13.0 км. Ціна квитка на електричку Рогинці Талалаївка складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6935 Ромни Бахмач 05.42
Рогинці
06.02
Талалаївка
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 14.26
Рогинці
14.44
Талалаївка
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6933 Ромни Бахмач 20.56
Рогинці
21.15
Талалаївка
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогинці -Талалаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогинці — Талалаївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Талалаївка — Рогинці