У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Талалаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Талалаївка:

Актуальний розклад електричок по станції Талалаївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Талалаївка з такими станціями і населеними пунктами як Ромодан, Бахмач-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 34 хв до пункту призначення Бахмач-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Блотница, Матлахове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Талалаївка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Ромодан, Ромодан - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Талалаївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932-6544 Бахмач Ромодан 06.08 9 хв  06.17 Курсує щоденно - переглянути
6934-6546 Бахмач Ромодан 14.17 1 хв  14.18 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 15.49 1 хв  15.50 Курсує щоденно - переглянути
6545-6933 Ромодан Бахмач 22.33 1 хв  22.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Талалаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Талалаївка