У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Талалаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Талалаївка:

Актуальний розклад електричок по станції Талалаївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Талалаївка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ромни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 43 хв до пункту призначення Ромни. Найближчі станції та зупинні пункти Матлахове, Блотница. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Талалаївка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ромодан - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Ромни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Талалаївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6935 Ромни Бахмач 06.12 1 хв  06.13 Курсує щоденно - переглянути
6936 Бахмач Ромни 09.43 1 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931* Ромодан Бахмач 14.44 1 хв  14.45 Курсує щоденно - переглянути
6934 Бахмач Ромни 16.42 1 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Талалаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Талалаївка