У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне - Снітинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокитне - Снітинка:

Поточний розклад електричок Рокитне - Снітинка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 02 хв зі станції Рокитне і прибуває на станцію Снітинка о 06 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6231-6008 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 50 хв. Між станціями Рокитне і Снітинка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Житні Гори(05.06), Біла Церква(05.44), Фастів-1(06.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокитне - Снітинка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокитне Снітинка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокитне - Снітинка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокитне та Снітинка – 69.9 км. Ціна квитка на електричку Рокитне Снітинка складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6231-6008 Миронівка Київ 05.02
Рокитне
06.52
Снітинка
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокитне -Снітинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне — Снітинка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Снітинка — Рокитне