У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне - Устинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокитне - Устинівка:

Поточний розклад електричок Рокитне - Устинівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 21 хв зі станції Рокитне і прибуває на станцію Устинівка о 22 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6233-6016 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Рокитне і Устинівка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Житні Гори(09.52), Біла Церква(10.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокитне - Устинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокитне Устинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокитне - Устинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокитне та Устинівка – 47.1 км. Ціна квитка на електричку Рокитне Устинівка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокитне -Устинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне — Устинівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Устинівка — Рокитне