У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне - Мазурівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокитне - Мазурівка:

Поточний розклад електричок Рокитне - Мазурівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 26 хв зі станції Рокитне і прибуває на станцію Мазурівка о 08 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6688-6687 сполученням Кременчук - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Рокитне і Мазурівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокитне - Мазурівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокитне Мазурівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокитне - Мазурівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокитне та Мазурівка – 9.3 км. Ціна квитка на електричку Рокитне Мазурівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6683 Кременчук Гадяч 08.26
Рокитне
08.41
Мазурівка
15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6683 Кременчук Ромодан 08.26
Рокитне
08.41
Мазурівка
15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6688-6687 Кременчук Ромодан 20.36
Рокитне
20.52
Мазурівка
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокитне -Мазурівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне — Мазурівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мазурівка — Рокитне