У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Романівка - Богданівка-Кам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Романівка - Богданівка-Кам'янка:

Поточний розклад електричок Романівка - Богданівка-Кам'янка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 19 хв зі станції Романівка і прибуває на станцію Богданівка-Кам'янка о 21 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6206 сполученням Тернопіль-Пас. - Підволочиськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Романівка і Богданівка-Кам'янка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Ангелівка(17.02), Гуляйполе(17.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Романівка - Богданівка-Кам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Романівка Богданівка-Кам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Романівка - Богданівка-Кам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Романівка та Богданівка-Кам'янка – 23.6 км. Ціна квитка на електричку Романівка Богданівка-Кам'янка складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Романівка -Богданівка-Кам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Романівка — Богданівка-Кам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Богданівка-Кам'янка — Романівка