У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Романівка - Гаї Великі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Романівка - Гаї Великі:

Поточний розклад електричок Романівка - Гаї Великі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 53 хв зі станції Романівка і прибуває на станцію Гаї Великі о 19 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6201 сполученням Волочиськ - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Романівка і Гаї Великі цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Романівка - Гаї Великі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Романівка Гаї Великі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Романівка - Гаї Великі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Романівка та Гаї Великі – 16.2 км. Ціна квитка на електричку Романівка Гаї Великі складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6201 Волочиськ Тернопіль 06.42
Романівка
07.06
Гаї Великі
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6205* Підволочиськ Тернопіль 12.09
Романівка
12.29
Гаї Великі
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6207 Підволочиськ Тернопіль 18.53
Романівка
19.12
Гаї Великі
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Романівка -Гаї Великі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Романівка — Гаї Великі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гаї Великі — Романівка