У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Росохуватець - Підволочиськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Росохуватець - Підволочиськ:

Поточний розклад електричок Росохуватець - Підволочиськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 53 хв зі станції Росохуватець і прибуває на станцію Підволочиськ о 22 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6204 сполученням Тернопіль-Пас. - Підволочиськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Росохуватець і Підволочиськ цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Росохуватець - Підволочиськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Росохуватець Підволочиськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Росохуватець - Підволочиськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Росохуватець та Підволочиськ – 7.0 км. Ціна квитка на електричку Росохуватець Підволочиськ складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Росохуватець -Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Росохуватець — Підволочиськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Підволочиськ — Росохуватець