У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Росохуватець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Росохуватець:

Актуальний розклад електричок по станції Росохуватець містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Росохуватець з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 55 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Супранівка, Богданівка-Кам'янка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Росохуватець відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Підволочиськ - Тернопіль-Пас., Тернопіль-Пас. - Підволочиськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Росохуватець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6201 Підволочиськ Тернопіль 06.00 1 хв  06.01 Курсує щоденно - переглянути
6204 Тернопіль Підволочиськ 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6205 Підволочиськ Тернопіль 11.19 1 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
6206 Тернопіль Підволочиськ 17.34 1 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6208 Тернопіль Підволочиськ 21.54 1 хв  21.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Росохуватець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Росохуватець