У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Росохуватець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Росохуватець:

Актуальний розклад електричок по станції Росохуватець містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Росохуватець з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 55 хв до пункту призначення Волочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Супранівка, Богданівка-Кам'янка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Росохуватець відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Волочиськ - Тернопіль-Пас., Тернопіль-Пас. - Підволочиськ, Підволочиськ - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Росохуватець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6201 Волочиськ Тернопіль 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6204 Тернопіль Підволочиськ 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6205 Підволочиськ Тернопіль 11.19 1 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
6206 Тернопіль Підволочиськ 17.34 1 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6207 Підволочиськ Тернопіль 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6208 Тернопіль Волочиськ 21.54 1 хв  21.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Росохуватець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Росохуватець