У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Росохуватець - Тернопіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Росохуватець - Тернопіль:

Поточний розклад електричок Росохуватець - Тернопіль включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 35 хв зі станції Росохуватець і прибуває на станцію Тернопіль о 12 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6201 сполученням Волочиськ - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 18 хв. Між станціями Росохуватець і Тернопіль цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Богданівка-Кам'янка(06.03), Максимівка-Тернопільська(06.21), Романівка(06.41), Дичків(07.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Росохуватець - Тернопіль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Росохуватець Тернопіль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Росохуватець - Тернопіль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Росохуватець та Тернопіль – 48.0 км. Ціна квитка на електричку Росохуватець Тернопіль складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6201 Волочиськ Тернопіль 05.59
Росохуватець
07.17
Тернопіль-Пас.
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6205* Підволочиськ Тернопіль 11.35
Росохуватець
12.38
Тернопіль-Пас.
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6207 Підволочиськ Тернопіль 18.18
Росохуватець
19.22
Тернопіль-Пас.
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Росохуватець -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Росохуватець — Тернопіль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тернопіль — Росохуватець