У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роток - Лютарський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роток - Лютарський:

Поточний розклад електричок Роток - Лютарський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 19 хв зі станції Роток і прибуває на станцію Лютарський о 22 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6240 сполученням Фастів-1 - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Роток і Лютарський цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Томилівка(21.25), Сухоліси(21.39), Бушеве(22.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роток - Лютарський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роток Лютарський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роток - Лютарський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роток та Лютарський – 43.8 км. Ціна квитка на електричку Роток Лютарський складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6232 Фастів Миронівка 05.48
Роток
06.45
Лютарський
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6011-6236 Київ Миронівка 11.13
Роток
12.10
Лютарський
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Миронівка 18.16
Роток
19.13
Лютарський
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6240 Фастів Миронівка 21.19
Роток
22.16
Лютарський
57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роток -Лютарський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роток — Лютарський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лютарський — Роток