У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ровне - Щирець 2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ровне - Щирець 2:

Поточний розклад електричок Ровне - Щирець 2 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 54 хв зі станції Ровне і прибуває на станцію Щирець 2 о 13 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп - Львів, в цьому випадку поїздка займе 6 г 49 хв. Між станціями Ровне і Щирець 2 цей електропоїзд проїжджає 46 зупинок. Серед них Баркасове(06.58), Карпати(09.01), Яблунів(09.52), Тухля(11.10), Стрий(12.27), Щирець 1(13.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ровне - Щирець 2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ровне Щирець 2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ровне - Щирець 2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ровне та Щирець 2 – 225.7 км. Ціна квитка на електричку Ровне Щирець 2 складає 130.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502-6166* Чоп Львів 06.54
Ровне
13.43
Щирець 2
6 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ровне -Щирець 2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ровне — Щирець 2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Щирець 2 — Ровне