У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щирець 2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 2:

Актуальний розклад електричок по станції Щирець 2 містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щирець 2 з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Мукачево, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 58 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Щирець 1, Семенівка, Пустомити. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щирець 2 відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Лавочне, Чоп - Львів, Трускавець - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6009 Львів Трускавець 07.36 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 07.46 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 09.44 1 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6010 Трускавець Львів 12.04 1 хв  12.05 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.47 1 хв  13.48 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.12 1 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6011 Львів Трускавець 14.33 1 хв  14.34 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.31 1 хв  18.32 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.57 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щирець 2