У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щирець 2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 2:

Актуальний розклад електричок по станції Щирець 2 містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щирець 2 з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Трускавець, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 11 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Щирець 1, Семенівка, Пустомити. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щирець 2 відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Лавочне, Чоп - Львів, Львів - Трускавець. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 2 відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Щирець 2 - Львів від 12.99 грн. (14.7 км)

  • Щирець 2 - Мукачево від 100.00 грн. (185.7 км)

  • Щирець 2 - Стрий(всі вокзали) від 27.00 грн. (49.9 км)

  • Щирець 2 - Трускавець від 50.00 грн. (83.7 км)

  • Щирець 2 - Воловець від 75.00 грн. (135.1 км)

  • Щирець 2 - Миколаїв-Дністровський від 12.99 грн. (20.0 км)

  • Щирець 2 - Свалява від 84.00 грн. (160.5 км)

  • Щирець 2 - Чоп від 130.00 грн. (227.7 км)

  • Щирець 2 - Пустомити від 11.00 грн. (7.1 км)

  • Щирець 2 - Лавочне від 63.00 грн. (116.8 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 07.50 1 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 09.53 1 хв  09.54 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.43 1 хв  13.44 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.12 1 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6011* Львів Трускавець 14.33 1 хв  14.34 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.10 1 хв  21.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щирець 2