У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щирець 2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 2:

Актуальний розклад електричок по станції Щирець 2 містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щирець 2 з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Трускавець, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 12 хв до пункту призначення Трускавець. Найближчі станції та зупинні пункти Щирець 1, Семенівка, Пустомити. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щирець 2 відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чоп - Львів, Львів - Лавочне, Львів - Трускавець. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.37 1 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6008 Трускавець Львів 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 09.43 1 хв  09.44 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.45 1 хв  13.46 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.12 1 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6011 Львів Трускавець 14.33 1 хв  14.34 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.32 13 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.11 1 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щирець 2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щирець 2