У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Кузьменкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздільна - Кузьменкове:

Поточний розклад електричок Роздільна - Кузьменкове включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 33 хв зі станції Роздільна і прибуває на станцію Кузьменкове о 05 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6271 сполученням Балта - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Роздільна і Кузьменкове цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздільна - Кузьменкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздільна Кузьменкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздільна - Кузьменкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздільна та Кузьменкове – 18.0 км. Ціна квитка на електричку Роздільна Кузьменкове складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздільна -Кузьменкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Кузьменкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кузьменкове — Роздільна