У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Одеса-Поїзна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздільна - Одеса-Поїзна:

Поточний розклад електричок Роздільна - Одеса-Поїзна включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 25 хв зі станції Роздільна і прибуває на станцію Одеса-Поїзна о 09 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6271 сполученням Балта - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 39 хв. Між станціями Роздільна і Одеса-Поїзна цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Кам'янка(16.23), Ленселище(16.59), Одеса-Застава-1(17.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздільна - Одеса-Поїзна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздільна Одеса-Поїзна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздільна - Одеса-Поїзна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздільна та Одеса-Поїзна – 68.0 км. Ціна квитка на електричку Роздільна Одеса-Поїзна складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздільна -Одеса-Поїзна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Одеса-Поїзна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса-Поїзна — Роздільна