У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Роздільна Сортувальна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздільна-1 - Роздільна Сортувальна:

Поточний розклад електричок Роздільна-1 - Роздільна Сортувальна включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 54 хв зі станції Роздільна-1 і прибуває на станцію Роздільна Сортувальна о 21 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6206 сполученням Одеса-Головна - Мигаєве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Роздільна-1 і Роздільна Сортувальна цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздільна-1 - Роздільна Сортувальна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздільна-1 Роздільна Сортувальна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздільна-1 - Роздільна Сортувальна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздільна-1 та Роздільна Сортувальна – 5.0 км. Ціна квитка на електричку Роздільна-1 Роздільна Сортувальна складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздільна-1 -Роздільна Сортувальна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Роздільна Сортувальна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Роздільна Сортувальна — Роздільна-1