У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна Сортувальна - Мигаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздільна Сортувальна - Мигаєве:

Поточний розклад електричок Роздільна Сортувальна - Мигаєве включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 05 хв зі станції Роздільна Сортувальна і прибуває на станцію Мигаєве о 20 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6206 сполученням Одеса-Головна - Мигаєве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Роздільна Сортувальна і Мигаєве цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздільна Сортувальна - Мигаєве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздільна Сортувальна Мигаєве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздільна Сортувальна - Мигаєве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздільна Сортувальна та Мигаєве – 11.0 км. Ціна квитка на електричку Роздільна Сортувальна Мигаєве складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздільна Сортувальна -Мигаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна Сортувальна — Мигаєве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мигаєве — Роздільна Сортувальна