У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнятів - Лисовичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожнятів - Лисовичі:

Поточний розклад електричок Рожнятів - Лисовичі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 27 хв зі станції Рожнятів і прибуває на станцію Лисовичі о 23 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Рожнятів і Лисовичі цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Раків(22.35), Яворів(23.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожнятів - Лисовичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожнятів Лисовичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожнятів - Лисовичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рожнятів та Лисовичі – 31.0 км. Ціна квитка на електричку Рожнятів Лисовичі складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423 Івано-Франківськ Стрий 10.55
Рожнятів
11.59
Лисовичі
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 22.27
Рожнятів
23.31
Лисовичі
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожнятів -Лисовичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнятів — Лисовичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лисовичі — Рожнятів