У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсадник-1 - Баштанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсадник-1 - Баштанка:

Поточний розклад електричок Розсадник-1 - Баштанка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 40 хв зі станції Розсадник-1 і прибуває на станцію Баштанка о 19 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Розсадник-1 і Баштанка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсадник-1 - Баштанка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсадник-1 Баштанка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсадник-1 - Баштанка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсадник-1 та Баштанка – 7.0 км. Ціна квитка на електричку Розсадник-1 Баштанка складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6314 Миколаїв Долинська 10.37
Розсадник-1
10.47
Баштанка
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 19.40
Розсадник-1
19.49
Баштанка
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсадник-1 -Баштанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсадник-1 — Баштанка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Баштанка — Розсадник-1