У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсадник-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розсадник-1:

Актуальний розклад електричок по станції Розсадник-1 містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Розсадник-1 з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Тимкове, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 47 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Баштанка, Явкине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Розсадник-1 відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Долинська - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Тимкове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розсадник-1 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 04.29 2 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 10.54 1 хв  10.55 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 17.07 2 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 22.46 1 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Розсадник-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Розсадник-1