У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсадник-1 - Миколаїв-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсадник-1 - Миколаїв-Пас.:

Поточний розклад електричок Розсадник-1 - Миколаїв-Пас. включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 36 хв зі станції Розсадник-1 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 07 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6313 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 42 хв. Між станціями Розсадник-1 і Миколаїв-Пас. цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Явкине(16.25), Горохівка(17.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсадник-1 - Миколаїв-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсадник-1 Миколаїв-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсадник-1 - Миколаїв-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсадник-1 та Миколаїв-Пас. – 57.0 км. Ціна квитка на електричку Розсадник-1 Миколаїв-Пас. складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 05.36
Розсадник-1
07.03
Миколаїв-Пас.
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 16.20
Розсадник-1
18.02
Миколаїв-Пас.
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсадник-1 -Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсадник-1 — Миколаїв-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаїв-Пас. — Розсадник-1