У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсипна - 20 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсипна - 20 Км:

Поточний розклад електричок Розсипна - 20 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 32 хв зі станції Розсипна і прибуває на станцію 20 Км о 19 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Іловайськ - Дебальцеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Розсипна і 20 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсипна - 20 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсипна 20 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсипна - 20 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Іловайськ Дебальцеве 07.46
Розсипна
07.53
20 Км
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 19.32
Розсипна
19.39
20 Км
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсипна -20 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсипна — 20 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 20 Км — Розсипна