У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсипна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розсипна:

Актуальний розклад електричок по станції Розсипна містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Розсипна з такими станціями і населеними пунктами як Іловайськ, Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 43 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти 20 Км, Пелагіївський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Розсипна відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розсипна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Дебальцеве Іловайськ 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6602 Іловайськ Дебальцеве 07.53 1 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
6603 Дебальцеве Іловайськ 18.00 1 хв  18.01 Курсує щоденно - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 19.42 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Розсипна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Розсипна