У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рубанка - Курінь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рубанка - Курінь:

Поточний розклад електричок Рубанка - Курінь включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 21 хв зі станції Рубанка і прибуває на станцію Курінь о 15 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6933 сполученням Ромни - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Рубанка і Курінь цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рубанка - Курінь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рубанка Курінь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рубанка - Курінь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рубанка та Курінь – 20.0 км. Ціна квитка на електричку Рубанка Курінь складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6935 Ромни Бахмач 06.48
Рубанка
07.21
Курінь
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 15.21
Рубанка
15.49
Курінь
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6933 Ромни Бахмач 21.50
Рубанка
22.24
Курінь
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рубанка -Курінь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рубанка — Курінь

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Курінь — Рубанка