У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Курінь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Курінь:

Актуальний розклад електричок по станції Курінь містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Курінь з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ромодан. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 50 хв до пункту призначення Бахмач-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Григорівка, Бахмач-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Курінь відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ромодан - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Ромодан. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Курінь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6935 Ромни Бахмач 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6936-6544 Бахмач Ромодан 08.52 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 15.19 1 хв  15.20 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 15.49 1 хв  15.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Курінь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Курінь