У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудне - Цунів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудне - Цунів:

Поточний розклад електричок Рудне - Цунів включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 04 хв зі станції Рудне і прибуває на станцію Цунів о 21 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6113 сполученням Львів - Мостиська-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Рудне і Цунів цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудне - Цунів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудне Цунів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудне - Цунів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудне та Цунів – 16.1 км. Ціна квитка на електричку Рудне Цунів складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109* Львів Мостиська 09.18
Рудне
09.38
Цунів
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6113 Львів Мостиська 17.57
Рудне
18.21
Цунів
24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6125* Львів Шкло-Старжиська 20.48
Рудне
21.07
Цунів
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6119 Львів Мостиська 21.04
Рудне
21.23
Цунів
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудне -Цунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудне — Цунів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Цунів — Рудне