У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудня-Почаївська - Красне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудня-Почаївська - Красне:

Поточний розклад електричок Рудня-Почаївська - Красне включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 22 хв зі станції Рудня-Почаївська і прибуває на станцію Красне о 06 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6093 сполученням Здолбунів-Пас. - Львів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Рудня-Почаївська і Красне цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Гаї Ситенські(10.22), Заболотці(11.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудня-Почаївська - Красне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудня-Почаївська Красне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудня-Почаївська - Красне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудня-Почаївська та Красне – 74.5 км. Ціна квитка на електричку Рудня-Почаївська Красне складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091* Рівне Львів 05.22
Рудня-Почаївська
06.46
Красне
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6093* Здолбунів Львів 10.16
Рудня-Почаївська
12.00
Красне
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6381 Здолбунів Красне 19.50
Рудня-Почаївська
21.20
Красне
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудня-Почаївська -Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудня-Почаївська — Красне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красне — Рудня-Почаївська