У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Руське Поле - Хуст(з.п.)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Руське Поле - Хуст(з.п.):

Поточний розклад електричок Руське Поле - Хуст(з.п.) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 38 хв зі станції Руське Поле і прибуває на станцію Хуст(з.п.) о 12 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6575 сполученням Солотвино-1 - Королеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Руське Поле і Хуст(з.п.) цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Буштино(11.43), Боронява(12.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Руське Поле - Хуст(з.п.), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Руське Поле Хуст(з.п.) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Руське Поле - Хуст(з.п.) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Руське Поле та Хуст(з.п.) – 21.1 км. Ціна квитка на електричку Руське Поле Хуст(з.п.) складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6575 Солотвино Королеве 11.38
Руське Поле
12.22
Хуст(з.п.)
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Руське Поле -Хуст(з.п.) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Руське Поле — Хуст(з.п.)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хуст(з.п.) — Руське Поле