У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихальська - Орепи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рихальська - Орепи:

Поточний розклад електричок Рихальська - Орепи включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 12 хв зі станції Рихальська і прибуває на станцію Орепи о 11 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 53 хв. Між станціями Рихальська і Орепи цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рихальська - Орепи, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рихальська Орепи ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рихальська - Орепи можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рихальська та Орепи – 32.9 км. Ціна квитка на електричку Рихальська Орепи складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Коростень Шепетівка 11.12
Рихальська
11.59
Орепи
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 22.16
Рихальська
23.09
Орепи
53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рихальська -Орепи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рихальська — Орепи

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Орепи — Рихальська