У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рихальська - Савичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рихальська - Савичі:

Поточний розклад електричок Рихальська - Савичі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 12 хв зі станції Рихальська і прибуває на станцію Савичі о 12 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Коростень - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 46 хв. Між станціями Рихальська і Савичі цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Вершниця(22.25), Орепи(23.09), Дубіївка(23.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рихальська - Савичі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рихальська Савичі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рихальська - Савичі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рихальська та Савичі – 72.3 км. Ціна квитка на електричку Рихальська Савичі складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Коростень Шепетівка 11.12
Рихальська
12.48
Савичі
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Коростень Шепетівка 22.16
Рихальська
00.02
Савичі
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рихальська -Савичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рихальська — Савичі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Савичі — Рихальська