У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Римнику Серат - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Римнику Серат - Козятин:

Розклад поїздів Римнику Серат Козятин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 29. Потяги, що курсують за напрямком Римнику Серат Козятин найчастіше зупиняються на станціях Фокшани, Великий Кучурів, Вінниця, Хмельницький, Гречани, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.55 зі станції Римнику Серат, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 05.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Римнику Серат Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Римнику Серат - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Римнику Серат - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 08.55
Римнику Серат
05.49
Козятин-1
20 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Римнику Серат -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Римнику Серат — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Римнику Серат