У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Вінниця:

Розклад поїздів Львів Вінниця на поточний момент містить 14 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Львів Вінниця найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Хмельницький, Красне, Злочів, Підволочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.26, 11.00 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 08.17, 17.48 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Львів Вінниця свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Вінниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Вінниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Вінниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця — Львів