У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Одеса:

Розклад поїздів Вінниця Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Одеса найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вапнярка, Рудниця, Кодима, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.17, 03.02 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 06.15, 09.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
105 Київ Одеса 00.17
Вінниця
06.15
Одеса-Головна
5 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
78 Ковель Одеса 03.02
Вінниця
09.49
Одеса-Головна
6 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Вінниця