У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Одеса:

Розклад поїздів Вінниця Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Одеса найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Рудниця, Кодима, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.18, 02.34 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 06.13, 09.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Вінниця Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Вінниця – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Вінниця - Одеса можна від 190.85 гривень. Відстань між залізничними станціями Вінниця та Одеса складає 435.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 00.18
Вінниця
06.13
Одеса-Головна
5 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
78 Ковель Одеса 02.34
Вінниця
09.08
Одеса-Головна
6 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Вінниця