З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Вінниця - Одеса:

Розклад поїздів Вінниця Одеса на поточний момент містить 12 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Вінниця Одеса найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Подільськ-Жм., Вапнярка, Рахни, Гнівань, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.33, 02.15 зі станції Вінниця, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 05.59, 09.39 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Вінниця Одеса свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Вінниця - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Вінниця - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Вінниця -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Вінниця