У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Вінниця:

Розклад поїздів Одеса Вінниця на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Вінниця найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Слобідка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.03, 21.30 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 00.24, 03.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Вінниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Вінниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Вінниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Одеса – Вінниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Одеса - Вінниця можна від 174.73 гривень. Відстань між залізничними станціями Одеса та Вінниця складає 435.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 17.03
Одеса-Головна
00.24
Вінниця
7 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 21.30
Одеса-Головна
03.30
Вінниця
6 г Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Вінниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця — Одеса