У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Вінниця:

Розклад поїздів Одеса Вінниця на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Вінниця найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Роздільна-1, Кодима, Слобідка, Рудниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.49, 05.25, 14.54 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 07.40, 10.30, 21.32 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Одеса Вінниця говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Одеса - Вінниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Вінниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Вінниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця — Одеса