У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рижів - Горіховий Гай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рижів - Горіховий Гай:

Поточний розклад електричок Рижів - Горіховий Гай включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 49 хв зі станції Рижів і прибуває на станцію Горіховий Гай о 08 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6303 сполученням Харків-Пас. - Мерчик, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Рижів і Горіховий Гай цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Пісочин(07.11), Водяна(07.28), Майський(07.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рижів - Горіховий Гай, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рижів Горіховий Гай ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рижів - Горіховий Гай можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рижів та Горіховий Гай – 23.7 км. Ціна квитка на електричку Рижів Горіховий Гай складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рижів -Горіховий Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рижів — Горіховий Гай

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Горіховий Гай — Рижів