У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рзд 193 км - Полтава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рзд 193 км - Полтава:

Поточний розклад електричок Рзд 193 км - Полтава включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 13 хв зі станції Рзд 193 км і прибуває на станцію Полтава о 23 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6532 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 39 хв. Між станціями Рзд 193 км і Полтава цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Ліщинівка(10.44), Мала Перещепинська(11.20), Безручки(11.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рзд 193 км - Полтава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рзд 193 км Полтава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рзд 193 км - Полтава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рзд 193 км та Полтава – 52.0 км. Ціна квитка на електричку Рзд 193 км Полтава складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рзд 193 км -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рзд 193 км — Полтава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава — Рзд 193 км