У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади-1 - Свердловка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сади-1 - Свердловка:

Поточний розклад електричок Сади-1 - Свердловка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 17 хв зі станції Сади-1 і прибуває на станцію Свердловка о 13 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6955 сполученням Недогарки - Бурти, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Сади-1 і Свердловка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Дніпро(З.П)(13.21), Світловодськ(13.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сади-1 - Свердловка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сади-1 Свердловка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сади-1 - Свердловка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сади-1 та Свердловка – 11.0 км. Ціна квитка на електричку Сади-1 Свердловка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6953 Недогарки Бурти 08.26
Сади-1
08.57
Свердловка
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.17
Сади-1
13.48
Свердловка
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сади-1 -Свердловка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сади-1 — Свердловка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Свердловка — Сади-1