У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свердловка - Сади-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Свердловка - Сади-1:

Поточний розклад електричок Свердловка - Сади-1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 09 хв зі станції Свердловка і прибуває на станцію Сади-1 о 10 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6952 сполученням Бурти - Недогарки, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Свердловка і Сади-1 цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Світловодськ(06.45), Дніпро(З.П)(07.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Свердловка - Сади-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Свердловка Сади-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Свердловка - Сади-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Свердловка та Сади-1 – 10.5 км. Ціна квитка на електричку Свердловка Сади-1 складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6952 Бурти Недогарки 06.38
Свердловка
07.23
Сади-1
45 хв Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 10.09
Свердловка
10.41
Сади-1
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Свердловка -Сади-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свердловка — Сади-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сади-1 — Свердловка