У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади-3 - Автостанція
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сади-3 - Автостанція:

Поточний розклад електричок Сади-3 - Автостанція включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 42 хв зі станції Сади-3 і прибуває на станцію Автостанція о 21 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6959 сполученням Недогарки - Світловодськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Сади-3 і Автостанція цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сади-3 - Автостанція, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сади-3 Автостанція ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сади-3 - Автостанція можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сади-3 та Автостанція – 6.7 км. Ціна квитка на електричку Сади-3 Автостанція складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6953 Недогарки Бурти 08.21
Сади-3
08.42
Автостанція
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.12
Сади-3
13.33
Автостанція
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6959 Недогарки Світловодськ 20.42
Сади-3
21.03
Автостанція
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сади-3 -Автостанція можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сади-3 — Автостанція

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Автостанція — Сади-3