У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Автостанція
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Автостанція:

Актуальний розклад електричок по станції Автостанція містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Автостанція з такими станціями і населеними пунктами як Недогарки, Бурти, Світловодськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 59 хв до пункту призначення Світловодськ. Найближчі станції та зупинні пункти Світловодськ, Дніпро(З.П). Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Автостанція відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Недогарки - Світловодськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Автостанція відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6954 Бурти Недогарки 10.21 1 хв  10.22 Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.36 1 хв  13.37 Курсує щоденно - переглянути
6959 Недогарки Світловодськ 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Автостанція можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Автостанція