У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сади-3 - Білецьківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сади-3 - Білецьківка:

Поточний розклад електричок Сади-3 - Білецьківка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 12 хв зі станції Сади-3 і прибуває на станцію Білецьківка о 13 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6955 сполученням Недогарки - Бурти, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Сади-3 і Білецьківка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Сади-1(13.16), Автостанція(13.33), Свердловка(13.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сади-3 - Білецьківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сади-3 Білецьківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сади-3 - Білецьківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сади-3 та Білецьківка – 18.4 км. Ціна квитка на електричку Сади-3 Білецьківка складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6953 Недогарки Бурти 08.21
Сади-3
09.08
Білецьківка
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.12
Сади-3
13.59
Білецьківка
47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сади-3 -Білецьківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сади-3 — Білецьківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білецьківка — Сади-3